Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Contact
sl: Kontakt

en: Log in
sl: Prijava

en: Attachments
sl: Priponke

en: Log out
sl: Odjavi se
