Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Blog
th: บล็อก

en: Log out
th: ออกจากระบบ
