Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ
