Glazed CMS Core (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Blog
fi: Blogi

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fi: <em>Päävalikkoa</em> käytetään usein esittämään sivuston pääalueet, valikko esitetään usein esimerkiksi navigointipalkin yläpuolella.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
