Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Log out
gu: બહાર નીકળો
