Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
