Glazed CMS Core (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Log out
cy: Allgofnodi
