Glazed CMS Core (7.x-1.10) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Blog
eo: Blogo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
