Glazed CMS Core (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Log out
ps: وتون
