Glazed CMS Core (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Contact
ur: رابطہ

en: Blog
ur: بلاگ
