Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Events
eu: Gertaerak

en: Log in
eu: Sartu

en: Blog
eu: Bloga

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Log out
eu: Irten

en: News
eu: Berriak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.
