Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Contact
jv: Kontak

en: Log out
jv: Metu log

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.
