Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Log in
km: ចូល

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Log out
km: ចេញ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
