Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
