Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Contact
mk: Контакт

en: Log in
mk: Најави ме

en: Log out
mk: Одјави ме
