Glazed CMS Core (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Contact
oc: Contacte

en: Events
oc: Eveniments

en: Log in
oc: Se connectar

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: News
oc: Novèlas

en: Main menu
oc: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
