Glazed CMS Core (7.x-1.12) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Contact
mr: संपर्क

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Basic page
mr: साधे पान
