Glazed CMS Core (7.x-1.13) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Contact
et: Kontakt

en: Log in
et: Sisene

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Attachments
et: Manused

en: Log out
et: Logi välja

en: News
et: Uudised

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
