Glazed CMS Core (7.x-1.13) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
de: Ds <em>Houpt-Menü</em> wird hüfig brucht zum zwüsche de Bereiche vo dr Websyte z wächsle, hüfig als Houptnavigation im Chopfbereich.

en: Basic page
de: Basis-Syte

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
de: <em>Basis-Syte</em> si guet für statischi Syte, zum Byspil es Impressum.
