Glazed CMS Core (7.x-1.13) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Log out
se: Logge eret
