Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Contact
bg: Контакт

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Log out
bg: Излез

en: Main menu
bg: Основно меню
