Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Log in
el: Είσοδος

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
