Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Log out
ka: გამოსვლა
