Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
