Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ
