Glazed CMS Core (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Contact
lv: Kontakti

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Log out
lv: Iziet

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
