Glazed CMS Core (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Contact
be: Кантакт

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Blog
be: Блог

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Log out
be: Выйсці

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
