Glazed CMS Core (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Contact
ca: Contacte

en: Log in
ca: Entra

en: Blog
ca: Bloc

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Log out
ca: Surt

en: Main menu
ca: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.
