Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Contact
nn: Kontakt

en: Log in
nn: Logg inn

en: Blog
nn: Blogg

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Log out
nn: Logg ut

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
