Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Contact
cs: Kontakt

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Footer menu
cs: Menu patičky
