Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Contact
sq: Kontakti

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Blog
sq: Ditari

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Log out
sq: Dalja
