Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Blog
bn: ব্লগ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু
