Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Contact
kk: Контакттау

en: Log in
kk: Кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Log out
kk: Шығу
