Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
