Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Contact
af: Kontak

en: Log in
af: Teken in

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Log out
af: Teken uit

en: News
af: Nuus

en: Main menu
af: Hoofkieslys
