Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Contact
ast: Contautu

en: Log in
ast: Entrar

en: Blog
ast: Blogue

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Basic page
ast: Páxina básica
