Glazed CMS Core (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Contact
gl: Contacto

en: Events
gl: Eventos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".
