Glazed CMS Core (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Events
he: אירועים

en: Log in
he: כניסה

en: Blog
he: בלוג

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Log out
he: יציאה

en: News
he: חדשות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
