Glazed CMS Core (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Contact
is: Tengiliður

en: Events
is: Viðburðir

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Blog
is: Blogg

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Log out
is: Útskrá

en: News
is: Fréttir
