Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Log in
ug: كىرىش

en: Blog
ug: بلوگ

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
