Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Contact
bs: Kontakt

en: Events
bs: Događaji

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Footer menu
bs: Footer meni
