Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.8) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་
