Glazed CMS Core (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Contact
sk: Kontakt

en: Events
sk: Udalosti

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: News
sk: Novinky

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Footer menu
sk: Menu v päte
