Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.9) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana
