Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.9) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Main menu
mn: Гол цэс
