Glazed CMS Bootstrap Core (7.x-1.9) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
