Glazed CMS Core (7.x-1.13) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Blog
ml: ബ്ലോഗ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
