Glazed CMS Portfolio (7.x-1.0-beta55) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Category
nl: Categorie

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Client
nl: Afnemer

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Custom Field
nl: Aangepast veld
