Glazed CMS Portfolio (7.x-1.13) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Category
it: Categoria

en: Original image
it: Immagine originale

en: Details
it: Dettagli

en: Attachments
it: Allegati

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
