Glazed CMS Portfolio (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Category
ar: التصنيف

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Details
ar: التفاصيل

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
